MOBILNY
SERWIS TIR

Poznań

Fachowy serwis ciężarówek

  • naprawy mechaniczne
  • wymiana sprzęgła
  • naprawa skrzyni biegów
  • naprawa hamulców: tarcze, klocki
  • wymiana piast
  • regeneracja osi SAF
  • naprawa systemu AdBlue

Naprawa ciężarówek
z dojazdem do klienta
zadzwoń i zamów serwis

serwis TIR

Mobilny serwis pojazdów ciężarowych w Poznaniu

Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka i obejmuje obsługę klientów z różnych miejscowości w Polsce. Między innymi zapewniamy wsparcie dla klientów z Poznania i okolicznych miejscowości. Prowadzimy mobilny serwis TIR zajmujący się terenową naprawą ciężarówek, ciągników siodłowych i naczep w samym Poznaniu, jak również na autostradzie A2 czy też drogach ekspresowych S11 i S5. Każdy może liczyć na wsparcie niezależnie od dnia i godziny, ponieważ oferujemy usługi realizowane całodobowo przez cały rok (24/7).

Profesjonalna pomoc w zakresie serwisu TIR w Poznaniu

Jeśli pojawi się konieczność skorzystania z naszego wsparcia, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Po ustaleniu rodzaju i miejsca awarii, dojedziemy z odpowiednim sprzętem i częściami zamiennymi. Posiadamy części oryginalne oraz tańsze, wysokiej jakości zamienniki. Dzięki szerokim kontaktom wśród producentów i dystrybutorów potrafimy zorganizować części bardzo szybko, więc czas oczekiwania na naszą pomoc nie jest długi. Poza tym dzięki nam można uniknąć konieczności holowania pojazdu do warsztatu stacjonarnego.

serwis ciężarówek

Nowoczesny mobilny serwis pojazdów ciężarowych – Poznań

W naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz wysokimi kwalifikacjami. To sprawia, że potrafimy sobie skutecznie poradzić z diagnostyką, a także naprawą wielu standardowych oraz skomplikowanych awarii i usterek pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Nasi pracownicy używają nowoczesnego sprzętu przystosowanego do działań mobilnych. To dlatego nasza pomoc stanowi świetną alternatywę dla standardowej pomocy drogowej czy też działalności serwisów stacjonarnych.

Atutem naszego serwisu jest szeroka oferta usługowa. Zajmujemy się kompleksowymi działaniami z zakresu mechaniki, elektromechaniki, diagnostyki, itp. Zapewniamy skuteczną naprawę i wymianę hamulców, sprzęgieł, rozruszników czy też skrzyń biegów i turbosprężarek. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia, dlatego doskonale radzą sobie z awariami typowymi dla nowszych, jak i starszych modeli pojazdów ciężarowych.

Naprawy mechaniczne
Naprawa układów hamulcowych
Usuwamy awarie AdBlue
Diagnostyka komputerowa
Naprawa skrzyni biegów
Naprawa sterowników silnika
Wymiana sprzęgła
Naprawa naczep
Regeneracja osi SAF
Wymiana turbosprężarek
Wymiana alternatorów
Wymiana rozruszników
Wybieraki skrzyni biegów
Wymiana siłowników

...

...