MOBILNY
SERWIS TIR

Piła

Fachowy serwis ciężarówek

  • naprawy mechaniczne
  • wymiana sprzęgła
  • naprawa skrzyni biegów
  • naprawa hamulców: tarcze, klocki
  • wymiana piast
  • regeneracja osi SAF
  • naprawa systemu AdBlue

Naprawa ciężarówek
z dojazdem do klienta
zadzwoń i zamów serwis

serwis TIR

Serwis mobilny TIR w Pile

Nasza firma usługowa dysponuje rozległą ofertą stworzoną z myślą o osobach prywatnych, jak również przedsiębiorcach użytkujących pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Gwarantujemy fachową pomoc, gdy dojdzie do nagłej awarii w terenie. Takie wsparcie obejmuje cały obszar Piły oraz okolicznych miejscowości. Dodatkowo zapewniamy pomoc na lokalnych drogach, takich jak trasy 10 i 11. Zlecenia wykonujemy całodobowo przez cały rok, a zgłoszenia przyjmujemy po kontakcie pod naszym numerem alarmowym.

Profesjonalny serwis i naprawa pojazdów ciężarowych w Pile

Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki. Prowadzimy działalność usługową, która świetnie zastępuje tradycyjną pomoc drogową. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy korzystają z nowoczesnego wyposażenia do naprawy pojazdów mechanicznych na trasie. Skutecznie usuwamy standardowe oraz trudniejsze awarie. Dzięki porządnemu sprzętowi naprawy są efektywne i pozwalają uniknąć holowania.

serwis ciężarówek

Porządny serwis TIR w Pile

Gwarantujemy zróżnicowaną pomoc z dojazdem na trasę lub do klienta. Zabieramy ze sobą niezbędne wyposażenie oraz części zamienne. Każde zadanie jest wykonywane zgodnie z technologiami i zaleceniami producentów ciężarówek. Nasza pomoc obejmuje praktycznie wszystkie marki pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych oraz naczep jeżdżących po drogach w Polsce. 

Nasze kompleksowe wsparcie uwzględnia wiele usług oraz skuteczne dostosowanie ich do potrzeb zróżnicowanych klientów. Skutecznie likwidujemy nawet najtrudniejsze awarie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR w Pile oraz okolicach.

Naprawy mechaniczne
Naprawa układów hamulcowych
Usuwamy awarie AdBlue
Diagnostyka komputerowa
Naprawa skrzyni biegów
Naprawa sterowników silnika
Wymiana sprzęgła
Naprawa naczep
Regeneracja osi SAF
Wymiana turbosprężarek
Wymiana alternatorów
Wymiana rozruszników
Wybieraki skrzyni biegów
Wymiana siłowników

...

...