MOBILNY
SERWIS TIR

Leszno

Fachowy serwis ciężarówek

  • naprawy mechaniczne
  • wymiana sprzęgła
  • naprawa skrzyni biegów
  • naprawa hamulców: tarcze, klocki
  • wymiana piast
  • regeneracja osi SAF
  • naprawa systemu AdBlue

Naprawa ciężarówek
z dojazdem do klienta
zadzwoń i zamów serwis

serwis TIR

Mobilny serwis TIR – Leszno

Nasza firma przygotowała obszerną ofertę, która obejmuje serwis pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR. Wszystkie usługi są realizowane dla klientów z Leszna i okolic. Trudnimy się efektywnym diagnozowaniem oraz kompleksową naprawą pojazdów ciężarowych u klientów, a także w terenie, w miejscu powstania awarii. Gwarantujemy skuteczną obsługę całego regionu Leszna oraz przebiegającej w pobliżu drogi ekspresowej S5 i trasy numer 12. Szybko docieramy we wskazane miejsce i skutecznie wykonujemy naprawę niezależnie od dnia i jego pory. Prowadzimy całodobową i całoroczną działalność.

Profesjonalny serwis TIR w Lesznie – fachowa pomoc całodobowa

Gwarantujemy skuteczne usługi całodobowe realizowane na rzecz szerokiego grona klientów. W naszym serwisie zatrudniamy osoby, które są wysoce wykwalifikowane oraz doświadczone. To z kolei oznacza, że doskonale znamy różne awarie i usterki pojazdów ciężarowych, naczep oraz ciągników siodłowych. Fachowa diagnostyka gwarantowana przez naszą firmę idzie w parze z efektywnie i fachowo realizowanymi naprawami. Są one wykonywane z uwzględnieniem zaleceń i technologii producentów pojazdów. Należy dodać, że radzimy sobie efektywnie ze standardowymi oraz bardziej skomplikowanymi zadaniami serwisowymi.

serwis ciężarówek

Szeroki zakres usług – serwis pojazdów ciężarowych Leszno

Aby zapewnić sobie fachową pomoc naszych pracowników, konieczny jest kontakt telefoniczny. W czasie rozmowy ustalamy miejsce oraz możliwą przyczynę awarii. W trudniejszych przypadkach dokonujemy diagnostyki na miejscu zdarzenia. Następnie organizujemy części zamienne i dojeżdżamy z nimi oraz ze sprzętem we wskazane miejsce. Nasze wyposażenie jest przystosowane do skutecznego wykonywania usług nawet z dala od standardowego zasilania elektrycznego. Innymi słowy, są one realizowane poza serwisem stacjonarnym.

W czasie naprawy używamy części oryginalnych lub tańszych, ale porządnych zamienników. Potrafimy więc dostosować się do wymagań, potrzeb i możliwości finansowych klientów. Zapewniamy skuteczną mechanikę, elektromechanikę, diagnostykę oraz wiele innych usług realizowanych całodobowo przez cały rok (24/7).

Naprawy mechaniczne
Naprawa układów hamulcowych
Usuwamy awarie AdBlue
Diagnostyka komputerowa
Naprawa skrzyni biegów
Naprawa sterowników silnika
Wymiana sprzęgła
Naprawa naczep
Regeneracja osi SAF
Wymiana turbosprężarek
Wymiana alternatorów
Wymiana rozruszników
Wybieraki skrzyni biegów
Wymiana siłowników

...

...