MOBILNY
SERWIS TIR

Konin

Fachowy serwis ciężarówek

  • naprawy mechaniczne
  • wymiana sprzęgła
  • naprawa skrzyni biegów
  • naprawa hamulców: tarcze, klocki
  • wymiana piast
  • regeneracja osi SAF
  • naprawa systemu AdBlue

Naprawa ciężarówek
z dojazdem do klienta
zadzwoń i zamów serwis

serwis TIR

Mobilny serwis pojazdów ciężarowych Konin

Zachęcamy wszystkich klientów z Konina i okolicznych miejscowości do skorzystania z naszej pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba. Specjalizujemy się w fachowym serwisie oraz profesjonalnej naprawie samochodów ciężarowych i zestawów ciągników siodłowych z naczepami (TIR). Możemy się pochwalić sporą znajomością awarii takich pojazdów. To z kolei oznacza, że skutecznie radzimy sobie z naprawą wielu aut popularnych marek, takich jak DAF, MAN, IVECO, SCANIA, RENAULT, VOLVO i innych.

Profesjonalny mobilny serwis TIR – Konin

Zapewniamy fachowe oraz sprawnie realizowane usługi związane z serwisem i naprawą pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR na trasie oraz u klientów. To oznacza, że docieramy na miejsca awarii w Koninie, a także okolicznych miejscowościach czy też na autostradzie A2 przebiegającej w pobliżu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, aby ustalić typ i miejsce awarii. Nasi pracownicy zorganizują części oraz dojada na miejsce, aby dokonać skutecznej naprawy.

serwis ciężarówek

Szeroko pojęty serwis pojazdów ciężarowych – Konin

Potrafimy profesjonalnie realizować usługi związane z mechaniką samochodową, elektromechaniką czy też wymianą wielu typów części, takich jak rozruszniki, alternatory, turbosprężarki, skrzynie biegów, sprzęgła, itp. Nasi fachowcy radzą sobie z tradycyjnymi oraz trudniejszymi awariami i usterkami. Ponadto wszystkie zadania wykonujemy u klientów lub w terenie. Posiadamy bowiem porządnie wyposażone pojazdy serwisowe z narzędziami przystosowanymi do pracy z dala od tradycyjnych źródeł zasilania. Dzięki nim można wykonywać naprawy bez potrzeby holowania auta do klienta albo stacjonarnego serwisu.

W czasie pracy, nasi wykwalifikowani specjaliści używają nowoczesnego sprzętu i narzędzi. Jest to istotny atut przekładający się na efektywną diagnostykę oraz naprawę różnych usterek i awarii. Warto dodać, że zapewniamy klientom naprawę pojazdów z zastosowaniem części oryginalnych oraz niedrogich zamienników o porównywalnie wysokiej jakości. W ten sposób można zachować odpowiednią skuteczność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów naprawy.

Naprawy mechaniczne
Naprawa układów hamulcowych
Usuwamy awarie AdBlue
Diagnostyka komputerowa
Naprawa skrzyni biegów
Naprawa sterowników silnika
Wymiana sprzęgła
Naprawa naczep
Regeneracja osi SAF
Wymiana turbosprężarek
Wymiana alternatorów
Wymiana rozruszników
Wybieraki skrzyni biegów
Wymiana siłowników

 

 

...

...