MOBILNY
SERWIS TIR

Gniezno

Fachowy serwis ciężarówek

  • naprawy mechaniczne
  • wymiana sprzęgła
  • naprawa skrzyni biegów
  • naprawa hamulców: tarcze, klocki
  • wymiana piast
  • regeneracja osi SAF
  • naprawa systemu AdBlue

Naprawa ciężarówek
z dojazdem do klienta
zadzwoń i zamów serwis

serwis TIR

Mobilna naprawa i serwis TIR – Gniezno

Szeroka oferta naszego serwisu dotyczy też realizacji usług dla wszystkich klientów z regionu Gniezna. Przygotowaliśmy szeroki zakres usług obejmujących naprawę i serwis pojazdów ciężarowych, a także zestawów TIR, czyli ciągników siodłowych i naczep. Nasi pracownicy posiadają sporą wiedzę na temat różnych awarii takich pojazdów. Rezultat naszej pracy to zawsze skuteczna naprawa pojazdów RENAULT, MAN, DAF, IVECO, SCANIA, VOLVO i nie tylko.

Nowoczesny i profesjonalny mobilny serwis TIR w Gnieźnie

Gwarantujemy sprawną i profesjonalną obsługę klientów, która obejmuje serwis i naprawę samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR bezpośrednio u klientów lub w terenie. Dojeżdżamy na miejsca awarii w całym Gnieźnie oraz okolicach, wliczając w to pobliską drogę ekspresową S5 oraz położoną trochę dalej autostradę A2. Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną, a w czasie rozmowy ustalamy rodzaj i miejsce awarii. Następnie organizujemy części i dojeżdżamy z nimi oraz ze stosownym sprzętem we wskazane miejsce, aby dokonać skutecznej naprawy.

serwis ciężarówek

Bogata oferta usługowa z zakresu serwisu TIR – Gniezno

Pracownicy naszej firmy efektywnie realizują zlecenia z zakresu mechaniki pojazdowej, elektromechaniki oraz wymiany wielu elementów, takich jak sprzęgła, skrzynie biegów, rozruszniki, turbosprężarki, itp. Nasze wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje umożliwiają skuteczne zwalczanie standardowych oraz trudniejszych awarii i usterek. Poza tym wszystkie zlecenia wykonujemy u klientów lub w terenie bez dostępu do standardowego zasilania elektrycznego. Posiadamy dobrze wyposażone auta serwisowe. Nasze wsparcie pozwala na uniknięcie holowania do warsztatu stacjonarnego lub w inne wskazane miejsce.

Podczas pracy, doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy z naszej firmy stosują nowoczesne narzędzia i wyposażenie. To sprawia, że efektywnie diagnozujemy oraz naprawiamy wiele rodzajów awarii i usterek. Trzeba dodać, że w czasie naprawy stosujemy części oryginalne lub tańsze zamienniki charakteryzujące się porównywalnie wysoką jakością. To z kolei oznacza wysoką skuteczność napraw realizowanych w przystępnej cenie. Nasze wsparcie jest więc dostępne dla klientów o większym, jak również mniejszym budżecie.

Naprawy mechaniczne
Naprawa układów hamulcowych
Usuwamy awarie AdBlue
Diagnostyka komputerowa
Naprawa skrzyni biegów
Naprawa sterowników silnika
Wymiana sprzęgła
Naprawa naczep
Regeneracja osi SAF
Wymiana turbosprężarek
Wymiana alternatorów
Wymiana rozruszników
Wybieraki skrzyni biegów
Wymiana siłowników

...

...